BERFİN

Lilypie Angel and Memorial tickers

11 Haz 2013

DÜNYA GEZEGENİNDEN KAÇIŞ


Selam herkese Birazda filmlerden bahsedelim.
Gösterime yeni giren bir film var.
 
Film anlaşıldığı üzere animasyon. Ben bayılırım animasyon filmler. Yaşım 37 ama ben hala çizgi film izlemekten çok büyük keyif alıyorum.

 
Animasyon, Komedi ve macera öğelerini birleştirmiş. Her yaşa hitap etmekte.
Ben izlerken keyif aldım. Yaz tatilinde çocuklarla hangi filme gidelim diye hiç düşünmeyin. İşte size fillm...
Yönetmenliğini Callan Brunker yapmış ve bu yönetmenin ilk filmi....
Ve işte size fragmanı... Şİmdiden iyi seyirler.... 
 


Baab isimli bir gezegende yaşayan astronot Scorch Supernova (Brendan Fraser) ulusal bir kahraman ve saygı duyulan birisidir. Bir gün, BASA'nın şefi Lena (Jessica Alba) Dünya isimli tehlikeli bir gezegenden yardım sinyali alır. Zira, Dünya isimli gezegendeki hükümetin kurduğu gizli bir tesisteki Bölge 51 isimli hapishanede evrenin çeşitli yerlerinden getirilen ayaktakımına mensup uzaylılar hapsedilmektedir ve uzaylıları kurtarma görevi Scorch'un BASA'da görev kontrol dairesi başkanı abisi kuralcı Gary'nin (Rob Corddry) tüm itirazlarına rağmen Scorch tarafından kabul edilir. Ancak Scorch, şeytani Shanker (James Gandolfini) tarafından acımasız bir tuzağa düşürülünce; Gary hem kardeşini hem gezegenini kurtarabilmek için eşi Kira (Sarah Jessica Parker) ve yaramaz oğlu Kip'i geride bırakarak maceraya atılır

2 yorum:

  1. Aksiyon filmlerine bayılırım :)Paylaşım için teşekkür.Blogunu takibe aldım bana da beklerim.İstanbuldaki farklı mekan ve lezzetlerle ilgili paylaşım yapıyorum.Sevgiler..

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. hemen geldim baktım ve takibe aldım canım. artık istanbula geldimmi nereye gitsem diye düşünmem :)

      Sil

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...