BERFİN

Lilypie Angel and Memorial tickers

29 Haz 2013

Man of Steel


Bilim kurgu filmine hazırmısınız???
 
Evet uzun zamandır beklediğim bir fil. Aslında bildiğimiz Süperman ama bildiklerimize de çok benzemiyor.
Kısacası klasik Süperman filmlerini düşünerek yada bekleyerek izlemeyin. Yoksa hayal kırıklığı yaşarsıznız.
Filmi çok beğendim. Görsellik çok iyi, kurgu iyi, Süperman yakışıklı daha ne olsun. Ama bu filmde çoğu kişi yok dediğim gibi klasik Süpermanleri düşünmeyeceksiniz.
Çok beğendim ve umarım devam filmleri gelir....
 
Bu arada filmde çok büyük isimler var bir kaçını sizinle paylaşacağım. Bir kaç fotoğraf özet ve arkasından fragmanı. Şİmdiden iyi seyirler.
 
 Russel Crowe
 
Kevin Costner
 
Bunlar sadece 2 isim daha pek çok ünlü isim var. Kısaca gözlerimiz bayram edecek...
 
 
 


Süper kahramanlar arasında en çok tanınan ve en çok saygı gören Superman''dir. Clark Kent / Kal-El (Henry Cavill) hayal edilemeyecek güçlere sahip olduğu için kendisini yabancılaşmış hisseden yirmili yaşlarında bir gazetecidir. Yıllar once gelişmiş gezegen Krypton''dan Dünya''ya getirilmiş olan Clark sürekli kendisine "Niçin buradayım?" sorusunu sormaktadır. Üvey anne babası Martha ve Jonathan Kent''in değerlerine göre büyütülmüş olan Clark kısa süre içinde süper yeteneklere sahip olmanın çok zor kararlar almak anlamına geldiğini fark eder.

Dünya tam da dengeye ve istikrara ihtiyaç duyarken, saldırıya uğrar. Clark''ın yetenekleri barışı sağlamak için mi yoksa sonunda bölmek ve fethetmek için mi kullanılacak? Clark sadece dünyanın son umut ışığı olmak için değil aynı zamanda sevdiklerini korumak için de Superman olmuş olmalı...

1 yorum:

  1. Russel Crowe mu dedin.. Aman Allahım hemen gidiyorum. İnanılmaz hayranıyımdır. Bu filmi duymuştum ama kimlerin oynadığını bilmiyordum..
    Süperman a bayılırım zaten çocukluğumdan beri.:)))
    Çok selam ve sevgiler..
    Misafirlerine hürmetler arkadaşım..:))

    YanıtlaSil

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...