BERFİN

Lilypie Angel and Memorial tickers

7 Eki 2015

NURDAN'LA KANAVİÇE ETKİNLİĞİ

Günaydın arkadaşlar....

Sıcak sıcak dedik sonunda sonbahar bir geldi pir geldi :))

Duyurmakta çok geç kaldığım bir etkinlik var. Sevgili Özlem'in blogunda tesadüfen gördüğüm ve buna katılmalıyım dediğim bir etkinlik. Kanaviçe yapmayı severim tabii fırsat bulursam ...
Ayrıca ne olduğunu yazmayacağım aşağıya Sevgili Nurdan'ın yazısını kopyaladım...Sevgili Dostlar,


Bu yayında biten küçük bir Berlin işi ile önceden işlediğim ve geçen yayın paylaştığım küçük işlemenin bitmiş halini paylaşacağım.

Ayrıca ilk kez dört ayrı şablon belirleyerek,  bir organizasyon içinde birlikte işlemeyelim istedim. (SAL) Bu aktiviteye katılmak için sadece şablon/şablonları seçmek ve e-posta adresini bırakmanız yeterli.

Yaptığım şablonların, genelde çok renk ihtiva etmesi, çok batılı  ve fazlaca klasik olması nedeniyle bizde sevilme olasılığının fazla olmadığını biliyorum. Ancak şansımı denemek istedim yine de. 

Şablon seçip, işleme talebinde bulunan blog dostlarımı 20 Haziran' da anons edeceğim.

Dilerim katılırsınız.


♥Sevgilerimle♥NOT : ZAMAN BELİRTMEK GEREKTİĞİ İFADE EDİLDİĞİNDEN 20 HAZİRAN - 25 ARALIK TARİHLERİ ARASINDA OLACAK BİR ETKİNLİK BU . SEÇTİĞİNİZ ŞABLON/ ŞABLONLAR ÜZERİNDE ZAMAN İÇİNDE OLAN HER İLERLEMEYİ (BLOGUNUZDA YA DA BENİMLE) PAYLAŞTIĞINIZDA BURADAN DA AYRICA YAYINLAYACAĞIM.

ŞARTLARIN İÇİNDE YER ALMAMAKLA BERABER ARZU ETTİĞİNİZ TAKDİRDE, AŞAĞIDAKİ MOZAİKİ BLOGUNUZDA YAYINLAYARAK BU ETKİNLİĞE KATILMAK İSTEYENLERİ YÖNLENDİRMENİZ MÜMKÜN OLACAKTIR.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...