BERFİN

Lilypie Angel and Memorial tickers

31 Oca 2016

6 SÜPER KAHRAMAN / BİG HERO 6

Big Hero 6

Günaydınlar....
Hazır okullar tatil olmuşken güzel bir kaç animasyon paylaşma zamanıdır...
Aslında bu film yeni değil. Geçen yıl izlemiştim ama malum sebeplerden :) Ancak paylaşabiliyorum...
Biz eşimle çok severek izledik. Hatta hemen arşive eklendi. Berfin biraz daha büyüdüğü zaman onunla da izleyeceğiz.

Bol bol mesaj olan. Kötülüğün, intikamın iyi bir şey olmadığını vurguluyor. Ah şu kötülerin hepsi yok olsa acaba dünya daha iyi bir yer olurmuydu merak etmiyor da değilim ???

6 Süper Kahraman / Big Hero 6, izleyicinin Walt Disney Animasyon Stüdyoları’ndan beklediği kalbe dokunan ve mizah dolu bir hikayeye sahip olmakla birlikte aksiyonla karışık bir komedi macera filmi...

Film, dehasının güçlerini kullanmayı öğrenen robot dahisi Hiro Hamada’yı, Hiro’ya bu konuda yardımcı olan muhteşem kardeşi Tadashi’yi, onlara çok benzeyen, macera bağımlısı olan arkadaşları GoGo Tamaga’yı, düzenli ve tatlı Wasabi No-Ginger’ı, kimya dehası Honey Lemon’ı ve fanatik Fred’in hikayesini anlatıyor. Süper Kahraman 6, kendini tehlikeli bir komplonun içinde bulunca en yakın arkadaşı olan Baymax isimli bir robotun yardımını istemek zorunda kalan robot dahisi Hiro Hamada’yı ve bir grup yüksek teknolojili kahramanının bu gizemi nasıl çözdüğünü anlatan aksiyonla karışık bir komedi macera filmi.

2 yorum:

  1. Eveeeeet gerçekten çok eğlenceli, duygusal ve ciddi anlamda mesaj veren bir filmdi :) kardeşim sıkıldıkça tekrar açıp izletiyor :)

    YanıtlaSil
  2. Oğlumla birlikte Tadashi'ye çok üzülmüştük.Bence de en güzel animasyonlardan biri.

    YanıtlaSil

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...