BERFİN

Lilypie Angel and Memorial tickers

13 Tem 2013

Vampir Günlükleri 
Güzel bir fantastik dizi izlemek istermisiniz. Muhtemelen bu diziyi duymuşsunuzdur.
Kitapdan uyarıldı bu dizi.
Vampirler, kurt adamlar, kurt adam-vampir melezleri, cadılar şimdilik ortaya çıkanlar daha başka varlıklar çıkarmı bilmiyorum ama macera, gençlik, fantastik ve aşk istiyorsanız doğru yerdesiniz.... 
Mystic Falls kasabası sakinlerinin hayatları sonsuza dek değişti. Salvatore kardeşlerin kasabaya dönmesiyle birlikte birtakım gizemli olaylar gerçekleşmeye başladı. Olayların merkezindeyse ailesini kaybettikten sonra normal bir hayat sürmeye çalışan güzeller güzeli Elena vardı. Ancak iki vampir biraderin ilgisini çeken Elena için bir daha hiçbir şey normal olmayacak. İlk sezonda Stefan Salvatore ile birlikte olmaya başlayan Elena'yı yeni sezonda kötü bir sürpriz bekliyor. Kendisine tıpatıp benzeyen, 1800'lerde Mystic Falls'ta yaşamış olan vampir Katherine kasabaya dönüyor. Elena'yı taklit etmek konusunda gittikçe ustalaşan Katherine, hemen herkesin hayatı için tehlike arz ediyor.
LJ Smith tarafından yazılan ve The New York Times en çok satanlar listesine giren The Vampire Diaries (Vampir Günlükleri) adlı roman serisinden uyarlanan dizinin yapımcılığını ve senaristliğini Dawson’s Creek’in yaratıcısı Kevin Williamson üstleniyor.


2 yorum:

 1. Kaytan | Bir Kitap Blogu15 Temmuz 2013 15:47

  Bu dizideki Damon'un diyalogları müthiş :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Haklısın bayılıyorum Damenın diyalogları olsun, umursamaz tavırları çarpık gülümsemesi bile çok güzel :) Ama naparsın kader :)

   Sil

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...