BERFİN

Lilypie Angel and Memorial tickers

26 Ağu 2013

Now You See Me - Sihirbazlar çetesi

 
 
Yine süper bir film ile karşınızdayım.
Bu ara  kitaplara da hız verdim malum tatilde okuyamadım doğru dürüst e bitirmemiz gereken bir etkinlik var değilmi :)
 
Ve filmler. İnanın harici belleğimizde yüzlerce izlenmeyi bekleyen film var .
Hırsa yaptım izleyeceğim onları da :)
 
Lafı uzatmıyorum .
Kadro iyi konu süper film harika.
Daha ne olsun değilmi :)
 
 


 

 
Evewt Morgan Freeman

 
Çetemiz :)

 
Afişine bayıldım.
Yalnız şu isimleri nasıl uyduruyorlar değilmi :)
Şİmdi beni göreceksin nerede sihirbazlar çetesi nerede :)
 
Suç - Gizem -Gerilim
 
Konusu :
 
 
Karizmatik Atlas (Jesse Eisenberg) tarafından yönlendirilen sihirli süper grup Mahşerin Dört Atlısı yüksek teknolojili sihirbazlık gösterileri sergilemektedir. Bu adamlar izleyicileri önce başka bir kıtadaki bir bankayı soyarak, daha sonra beyaz yakalı bir suçlunun bankadaki milyon dolarlarını izleyicilerin banka hesaplarına aktararak şaşırtıyorlar.

Özel FBI ajanı Dylan (Mark Ruffalo) bu sihirbazlara hak ettiği cezayı çektirmeye ve daha büyük bir soygun yapmadan önce onları durdurmaya kararlıdır. Ancak hakkında şüpheleri olan Interpol ajanı Alma (Melanie Laurent) ile çalışmak zorundadır. Başka care bulamayan Dylan banka soygununun kılık değiştirilerek ve video hileleriyle yapıldığını ileri süren ünlü bir sihirbaz olan Thaddeus’tan (Morgan Freeman) yardım ister. Dylan ile Alma’nın aynı fikirde oldukları tek şey sihirbazların dışarıda bir adamlarının olduğu ve onu yakalarlarsa sihirbazların suç eğlencelerine son verebilecekleridir. Peki bu adam Thaddeus olabilir mi? Veya Alma? Yoksa gerçekten her şey sihirden mi ibaret?

Baskı arttıkça ve dünya Dört Atlı’nın muhteşem son gösterisini izlemek için sabırsızlandıkça, Dylan ve Alma da bir cevap bulmak için zamanla yarışmaktadır. Ancak kısa bir sure sonra, bu illüzyon ustalarının bir adım önüne geçebilmenin imkansız olduğu anlaşılır.

Fragman:
 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...