BERFİN

Lilypie Angel and Memorial tickers

29 Tem 2013

Zero Hour

 

 

Konu çok ilgi çekiciydi.
Bir kaç ayı iple çektim.
Ve sonunda başladı.
Ama malesef yine reyting kurbanı oldu ve 1 sezonda bitirdiler.
Dediğim gibi çok üzülmüyorum en azından hikayeyi bitiriyorlar.Diziyi ön yargılı izlemeyin. Hani hikayenin gerçekleşmesi çok ama çok imkansız ama kurgu güzel.
kendini izlettiriyor.
Dram ve Fantastik bir hikayesi var.
Hitlerin çılgın deneyleri ve dünyaya egemen olma isteği üzerine bazı deneyleri saplantı haline getirip devam ettirmeleri ve bu süreçteki kovalamacalı hikayeye tanıklık edeceğiz :)
 

Evet gözleri beyaz.
Bu adam Hitlerin deneylerinin bir ürünü.
E sonramı konuyu okuyun fragmanı izleyin severseniz oturup izleyin işte.
Topu topu 13 bölüm:)
 
 
 
KONUSU :
 
Doğaüstü hikayelerin anlatıldığı bir dergi olan Modern Skeptic’in yayıncısı Hank Galliston kariyerini ipuçlarını takip etmekle, mitlerin sahteliğini ortaya çıkarmakla ve komploları çözmekle geçmiştir. Doğaüstü olayların bağımlısı olarak sloganı her zaman, “mantık pusuladır,” olmuştur. Ancak güzel karısı Laila (Jacinda Barrett) antik saat dükkanından kaçırılınca, Hank insan tarihindeki en karmaşık gizemlerden birine çekilir.

Karısının saatlerinden birinin içinde bir hazine haritası vardır. Ancak haritanın işaret ettiği yer felaket olabilir. Hank’in sembollerin ne anlama geldiğini bulması ve haritanın sırlarını çözmesi gerekmektedir. Bu sırada bu cevapların yanlış ellere – Beyaz Vincent (Michael Nyqvist) dedikleri bir adamın eline- düşmemesi için de uğraşması gerekmektedir. Genç dostları Rachel (Addison Timlin) ve Arron (Scott Michael Foster) ile seksi bir FBI ajanı olan Becca Riley (Carmen Ejogo) ile birlikte Hank karısını bulmak ve insanlığı kurtarmak için zamana karşı nefes kesen bir yarışa atılır.
 
 
FRAGMANI :
 
 
 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...