BERFİN

Lilypie Angel and Memorial tickers

19 May 2013

19 MAYIS ATATÜRKÜ ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI

Bugün günleden BAYRAM bugün günlerden GURUR.
 
 
Sabah kaltkım ve yataktan çıkmadan biraz etrafı dinledim. Çok şanslıyım ki kuş cıvıltıları ile uyanıyorum . Ve ne şanslıyım ki bu bayrağın altında özgür bir insan olarak uyanıyorum
 

 
Bu özgürlüğü elde edebilmek için hepimizin dedesi ninesi savaştı yada savaşta katkıda bulundu. O dönemlerde çekilmiş kadın ve erkeklerin fotoğrafları olsun yada video kaydı olsun hangimiz etkilenmeden izleyebildik. Etkilenmeden izleyen varsa bu vatanın evladı değildir bence.

 
Biz bu vatanın kurtulması için ne kadar kan döküldüğünü çok iyi biliyoruz. Ama çok zor bir dönemden geçiyoruz. Allahın her şeyi ve herkesi bir sebepten dolayı yarattığını çok iyi bilecek kadar kaderci bir insanım.Çok şükür Allahıma bize Mustafa Kemal ATATÜRK gibi bir lider verdi.  Kendi döneminde herkes hatta savaştığı insanlar bile ona saygı duyuyordu, onun için yabancı atatsözleri var. Ve hala bütün dünya da genç yada yaşlı fark etmez sanatçılar ATATÜRK den övgüyle bahsediyorlar. 

Bende kıvançlıyım bende mutluyum ki bir Atatürk çocuğuyum ve onun varlığı ile bizi onurlandıran ALLAHIMA hamdü senalar ediyorum. Çok şükür .
 
 
Bu bayrak başımız da dalgalansın ya da dalgalanmasın hep izindeyiz. Ve bu hakkı kimse alamaz elimden.
 
 


2 yorum:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...